STVcenter Váš partner nejen v reklamním textiluSTVcenter reklama, výšivka, potisk - logo firmy

TECHN​​OLOGIE

potisku textilu

Firma STVcenter provádí tisk na veškeré tkané i netkané textilní materiály a výrobky, které lze bezpečně umístit na tiskové palety a stroje. Tiskové technologie jsou spolu s výšivkou volbou k brandingu v oblasti reklamního textilu.
Potisky mají dlouhou životnost a stálobarevnost.
 
Tiskneme prakticky na jakýkoli reklamní textil jako trička, polokošile, mikiny, košile, bundy, speciální frote osušky, ručníky, pracovní oděvy ale i na tašky, batohy atd. Převážnou část zmíněných položek si můžete vybrat přímo z našich katalogů reklamního textilu.
Grafiku pro tisk upravíme dle konzultace a vámi dodané předlohy ve formátech ( cdr, .ai, .pdf, .jpg, obrázek atd... )
V rámci urychlení výroby a zachování přesnosti, preferujeme předlohy ve vektorové podobě.

reklamní textil s potiskem

Transferový tisk
na textil

sítotiskový transfer

Tato technologie obsahuje několik typů potisku. Jedním z nich je požadovaný motiv vyříznut na plotru ze speciální jednobarevné fólie. Dalším typem je nátisk
sítotiskem na přenosový papír a v obou případech se motiv na daný předmět zažehlí pod tlakem vhodnou teplotou. Je třeba pečlivě zvážit materiál, na který se má motiv lisem pod velkou teplotou zažehlit viz popis v upozornění níže.
Pro tisk je nutná vektorová předloha motivu, který se bude tisknout.
Výhodou je příprava motivů tzv. do zásoby, čerpání tisků až v případě potřeby výroby reklamního textilu a amozřejmě potisk triček což je operativnější výroba v případě potřeby dotiskui několika málo kusů.
Potisk touto technologií je nejrozšířenější v nabídce STVcenter, pro vaše zakázky v STVcenter na reklamní trička.

transferový tisk STVcenter