Home
Reklamní textil Pracovní oděvy Vlajky a bannery Reklamní předměty Tiskoviny

AKTUÁLNĚ

 

 STVcenter s.r.o. Vlajky a bannery
 

Vlajky

 

Polyesterové tištěné vlajky z naší produkce představují díky využití nových výrobních technologií zcela nový rozměr kvality zpracování a odolnosti. Tyto vlajky se nejvíce používají pro venkovní vyvěšování, ale díky krásnému lesku a kvalitnímu zpracování je možné je používat i v interiérech. Vlajky se vyrábí z polyesterových textilních materiálů jež je možné potisknout jakýmkoli motivem ať už reklamním či osobním.

Charakteristické je kvalitní provedení tiskem na speciální vlajkový polyester o váze 120 g/m2 se 100% protiskem barev (sítotisk nebo digitální tisk s následným vysokotlakým propařováním a praním pro vyšší lesk a odolnost). Precizní dvojité obšití po obvodu zvyšuje životnost vlajek ve venkovním prostředí. Díky profesionálnímu procesu výroby a užití optimálních materiálů jsou u vlajek tohoto typu zajištěny nejlepší možné užitné vlastnosti (vlajky vlají již při mírném větru, rychlé usychání po dešti, dobrá odolnost proti nepříznivým povětrnostním vlivům atd.).

Nejběžnějším typem polyesterových tištěných vlajek jsou vlajky reklamní, obecní, městské a krajské, klubové a také vlajky státní.

výroba vlajek

Bannery

Bannery tiskneme na velkoformátové digitální tiskárně, nejčastěji přímo na PVC fólie ve fotografické kvalitě. Tisk je možný již od 1 kusu. Na tyto nečastěji vyráběné bannery používáme dlouhodobě stabilní a mechanicky odolných inkousty, proto jsou určeny převážně pro venkovní použití a mají nejlepší poměr - kvalita / cena. Tisknout samozřejmě můžeme nejen přímo na levné PVC fólie, billboardové papíry, ale i fotopapíry, lité fólie a průhledově polopropustné fólie (používané na skla automobilů). Všechny standardně používané materiály máme skladem. Nejčastěji používané tisky jsou však na levné PVC fólie a plachtovinu pro výrobu reklamních bannerů. Pro prodloužení doby barevné stálosti na exponovaných místech můžeme banner opatřit ochrannou laminací, jak proti mechanickému poškození, tak i proti škodlivému slunečnímu UV záření.

výroba bannerů


Vlaječky

V nabídce máme také výrobu stolních či "fan" vlaječek. Tyto se tisknou digitální sublimační technologií, díky tomu je tisknutelný prakticky jakýkoli motiv a detail. Vlaječky se vyrábí z kašírovaného acetátu s pružnou vložkou nebo bez ní. Tento materiál se vyznačuje patrným odleskem, což poskytne vlaječce dokonalý vzhled. Venkovní olemování provádíme od běžného prošití až po zdobenou kroucenou šňůrku se střapcem. Vzhledem k originalitě vlaječky a provedené konfekční finalizaci je vhodné vyrábět již od 10ks.

 výroba vlaječek                                       výroba vlaječek

 

Foliotisk - řezaná grafika

Řezaná grafika ev. foliotisk je další z možností realizace reklamy ve větší ploše. I touto variantou je možné realizovat bannerovou reklamu, nese však sebou drobná úskalí v životnosti na bannerové folii. Při zvýšené frekvenci vyvěšování takto realizovaného banneru, může dojít k loupání polepu. Proto volíme verzi tištěnou výše uvedenou. Tato technologie je tedy vhodná k lepení na pevné materiály a plochy. Jednou z možností foliotisku je tzv. tažená folie, jež může být od původních několika barevných mutací až po tištěnou variantu. Tato folie se používá převážně na polepy automobilů při změně barvy (taxi) nebo reklamnímu celopolepu. Není výjimkou použití efektových folií například ve verzi barevného chromu nebo carbonu. Pro optimální využití je možné technologie kombinovat, což se příznivě projeví na ceně realizace.

folio rezaná grafika