Home
Reklamní textil Pracovní oděvy Vlajky a bannery Reklamní předměty Tiskoviny

  Digitální tisk na trika a reklamní textil

AKTUÁLNĚ

STVcenter s.r.o. Strojové vyšívání

Strojní vyšívání se provádí na veškeré tkané i netkané textilní materiály a výrobky, které lze upnout do vyšívacích rámů a prošít nití. Tato technologie je převážně využívána na vyšívání loga firem, textů, obrázků výrobu nášivek a je spolu s potiskem průkopníkem v oblasti reklamního textilu. Výšivky mají dlouhou životnost a stálobarevnost. Vyšívat můžeme například na trička, polokošile, mikiny, košile, bundy, čepice, osušky, ručníky, župany, kapesníky, ubrusy, dečky, prostírání, závěsy, pracovní oděvy ale i na kšiltovky, tašky, batohy atd... Převážnou část zmíněných položek si můžete vybrat přímo z katalogů reklamního textilu. Vyšívací program zhotoví naši grafici podle Vámi dodané předlohy (.cdr, .ai, .pdf, .jpg, obrázek atd...).
Klasická výšivka - použitelná na většinu materiálů.

 

3D výšivka

technologie plastického zvýraznění výšivky o cca 3mm s použitím pěnového materiálu (použitelnost na materiály s vyšší gramáží).
3D výšivka

Aplikace

na část motivu je použitá látka, která je začleněná do výšivky (použitelná na většinu materiálů).

Nášivka

výšivka na látce (podkladovém materiálu) a obroubena tak, aby se dala vystřihnout (používá se jako samostatný výrobek k našití nebo nažehlení)

Kombinovaná výšivka

materiál nejprve potiskneme a potom přes potisk vyšíváme. Velké množství většinou tiskneme sítotiskem a poté vyšíváme, na malé množství používáme kombinaci přímý tisk - Direct print + výšivka
nášivka a potisk

KALKULACE

zašlete na naší emailovou adresu info@stvcenter.cz logo, text nebo obrázek. Uveďte rozměr výšivky, počet kusů a druh materiálu (textil je možné vybrat z naší nabídky). Zpracovanou kalkulaci obratem zašleme zpět na Váš email.